Як створювати різновиди товару в особистому кабінеті?

Якщо у вас є однакові товари з різними модельними атрибутами (наприклад, вони відрізняються за кольором, розміром, об'ємом, тощо) — ви можете об'єднати їх для створення різновидів товару. Як це зробити, розповідаємо у цій інструкції.
Які товари можна об'єднати для створення різновидів?

Ви можете об'єднувати товари з однієї категорії, за умови, що вони мають унікальні модельні характеристики.

Наприклад, у вас є кілька товарів з категорії "Каструлі", що відрізняються між собою лише кольором та об'ємом. Ви можете об'єднати їх (створити різновиди) — унікальними модельними характеристиками у цьому випадку будуть «Колір виробника» та «Об'єм».
Звертаємо вашу увагу, що ви не можете об'єднувати ідентичні товари: наприклад, червону каструлю об'ємом 2 літри не можна об'єднати з каструлею такого ж кольору і об'єму, проте можна об'єднати із такою ж самою каструлею синього кольору з таким самим об'ємом, або з червоною, але вже з об'ємом три літри.
Тобто у кожного товару, який входить до складу різновидів, має бути щонайменше одна модельна характеристика, яка їх відрізняє.
Наразі створення різновидів товару доступно виключно в особистому кабінеті в ручному режимі.
Де можна ознайомитись з модельними характеристиками для певної категорії товару?

Ви можете переглянути модельні характеристики для потрібної вам категорії товару у таблиці.
Для цього перейдіть у таблицю, натисніть кнопку фільтру, оберіть опцію "Створити новий тимчасовий фільтр".

Далі натисніть на фільтр у стовпчику "Найменування модельної категорії". У вікні, що відкриється, спочатку натисніть "Скинути", а потім введіть у пошук назву категорії, що вас цікавить, та натисніть "Ок".
Відкриється перелік модельних атрибутів (характеристик). У нашому прикладі з каструлями таких характеристик лише дві — "Об'єм" та "Колір виробника". Саме ці характеристики враховуватимуться при створенні різновидів товару для категорії "Каструлі".
Як створити різновиди товару в особистому кабінеті?
Для початку роботи увійдіть до особистого кабінету та перейдіть до розділу "Товари".
Далі оберіть товари, які хочете об'єднати для створення різновидів, натиснувши на чебокси, що знаходяться ліворуч від їх назви. Після цього натисніть на три крапки у правому кутку та оберіть опцію "Об'єднати товари".
Якщо обрані вами товари відносяться до одної категорії та мають хоча б одну унікальну модельну характеристику, система запропонує вам об'єднати товари (створити різновиди).
Після об'єднання (створення різновидів), ви зможете вносити зміни до товарів, що входять до складу різновидів — додавати або видаляти їх. Для цього потрібно навести курсор на будь-який товар, що входить до складу різновидів, натиснути на три крапки праворуч від нього та обрати опцію "Редагувати модель".
Для видалення товарів з різновидів спочатку натисніть на мінус праворуч від товару, який ви плануєте видалити, після цього натисніть кнопку "Зберегти".
Якщо ви хочете додати товари, у пошуку (в картці різновидів) введіть назву або ID потрібного товару, оберіть його з випадаючого списку та натисніть кнопку "Зберегти".
Як швидко створити різновиди товару?
Якщо у вас є один товар у різних варіантах, які ви хочете запропонувати покупцю, ви можете використати функцію копіювання картки товару в особистому кабінеті.

Наприклад, ви продаєте кросівки з розмірним рядом з 35 по 41 розмір. Ви можете заповнити картку товару для однієї пари у розмірі 35 і зробити 6 копій цієї картки. Потім у кожній копії картки товару вам потрібно буде змінити тільки назву товару та розмір (36, 37, 38, 39, 40 та 41 відповідно).

Щоб створити копію товару, потрібно перейти до розділу "Товари" особистого кабінету, обрати чекбоксом товар, який ви хочете копіювати, натиснути на три крапки праворуч від нього та обрати опцію "Копіювати товар".
Для нашого прикладу з кросівками ми створили шість копій товару, в кожному з яких змінили назву, додали фото та вказали потрібні колір і розмір.
Будь ласка, при створенні копій товару не забувайте змінювати назви скопійованих товарів!
Тепер для кожної копії нашого товару з'явилося дві унікальні модельні характеристики — "Розмір" та "Колір", і ми зможемо об'єднати всі ці товари (створити різновиди) за алгоритмом, наведеним вище.

Ось так відображаються різновиди товару на сайті Епіцентру:
Бажаємо гарних продажів!