Новий список товарів

Головною метою створення нового списку було удосконалення роботи з товарами без необхідності переходу до їх карток, розширення можливостей фільтрації та сортування.

У цій інструкції ви зможете ознайомитись з усіма змінами, які були реалізовані.
Як тепер виглядає новий список товарів?

Як і раніше, у списку товарів ви зможете переглянути головне фото товару, його назву, артикул та ID (звертаємо вашу увагу, що відтепер вони знаходяться в одному стовпчику),а також категорію, статус, ціну, наявність та шкалу заповненості картки (раніше вона відображалась просто у відсотках).

З нового — з'явилась колонка бренду та позначка діалогового вікна, що сигналізує про наявність повідомлень у картці товару.

Сортування

Для більш зручного пошуку товарів у кабінеті, тепер ви можете сортувати їх за:
 • часом завантаження до кабінету: можна сортувати товари починаючи з тих, що були завантажені нещодавно, або у зворотному порядку.
 • назвою: у алфавітному порядку або у зворотному алфавітному порядку.
 • кількістю заповненої інформації у картці: можна спочатку переглянути ті товари, які майже повністю заповнені, або ті, які потребують допрацювання.
Фільтрація

Ви можете відфільтрувати товари за набором атрибутів, статусом, брендом або категорією.
 • Фільтр за набором атрибутів використовується для перегляду товарів певного набору атрибутів.
 • Фільтр за статусом — якщо ви, наприклад, хочете переглянути лише ті товари, які вже були опубліковані (можна переглянути товари у будь-якому статусі).
 • Фільтр за брендом допоможе знайти товари певного бренду.
 • Фільтр за категорією потрібен для пошуку товарів певної категорії.
  Звертаємо вашу увагу на те, що товари фільтруються лише за категоріями кінцевого рівня. Коли ви обираєте категорію верхнього рівня, усі кінцеві категорії, які їй належать, обираються автоматично. Якщо у вас є необхідність прибрати певну кінцеву категорію з обраного переліку, натисніть на чекбокс поруч із нею.
  Ви можете використовувати одразу кілька фільтрів для пошуку.
  Дії з товарами

  Якщо ви хочете скопіювати картку товару, змінити статус або видалити його, потрібно натиснути на три крапки поруч з товаром, що вас цікавить.
  Ви також можете змінювати статус, наявність, категорію, набір атрибутів, копіювати картки або видаляти одразу кілька товарів.
  Для зміни статусу кількох товарів, оберіть їх чекбоксами та натисніть кнопку "Змінити статус".
  Щоб копіювати товари, об'єднати їх у різновид, змінити наявність, категорію, набір атрибутів або видалити їх, оберіть потрібні товари чекбоксами та натисніть на три крапки поруч з кнопкою "Змінити статус".
  Для редагування створеного різновиду також потрібно натиснути на три крапки поруч із ним.
  Бажаємо гарних продажів!